icon

CM (Cleanmaster)

5.1.7 için
Android

4.7

45

Android için maksimum antivirüs koruması

12.1M

Bu uygulamayı oyla

+3

CM Security and Find My Phone (Cleanmaster) indirmiş olduğun kötü uygulamalardan ya da internette gezinirken karşılaştığın herhangi bir tehlikeden işletim sistemini koruyan, Android cihazları için hazırlanmış bir güvenlik programıdır.

Uygulamayı ilk defa kullandığında, etkinleştirmek istediğin her türlü koruma seçeneklerini ayarlayabilirsin. Bu seçenekler arasında internette gezinirken kullandığın gerçek-zamanlı koruma da yer alır. Bu seçenek tamamen size kalmıştır ve istenilen zamanda devre dışı bırakılabilir.

CM Security and Find My Phone uygulamasının en güzel tarafı Android cihazını ve cihazdaki SD kartını analiz eden tarayıcıdır. Böylece, cihazında kötü amaçlı bir uygulama varsa bulur ve silmeni sağlar.

CM Security'de yer alan diğer araçlar, sanal bir kilit koyarak belli uygulamaları korumanı sağlar, böylece iznin olmadan kimse bu uygulamaları açamaz; ya da belli telefon numaralarını bloke eder ve bu numaralar sana asla ulaşamaz.

CM Security and Find My Phone Android için mükemmel bir güvenlik uygulamasıdır. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde, bilgisayarını ya da tabletini virüslerden ve diğer tehditlerden koruyabilirsin.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da üzerini gerektirir.

X